Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
3:1
Zdrój Busko Zdrój
Orlicz Suchedniów
0:0
Wierna Małogoszcz
Lubrzanka Kajetanów
1:3
Łysica Bodzentyn
Spartakus Daleszyce
1:1
Korona II Kielce
Sparta Kazimierza Wielka
0:0
Pogoń Staszów
Klimontowianka PBI Klimontów
0:2
Star Starachowice
Nida Pińczów
3:0
Neptun Końskie
GKS Nowiny
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Moravia Morawica
1:1
GKS Rudki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Busko Zdrój
1:1
Łysica Bodzentyn
Orlicz Suchedniów
0:3
Spartakus Daleszyce
Lubrzanka Kajetanów
0:0
Nida Pińczów
Pogoń Staszów
4:2
Alit Ożarów
Korona II Kielce
3:1
Sparta Kazimierza Wielka
Wierna Małogoszcz
2:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Neptun Końskie
2:2
Klimontowianka PBI Klimontów
GKS Rudki
2:3
GKS Nowiny
Star Starachowice
2:0
Moravia Morawica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Spartakus Daleszyce
0:1
Wierna Małogoszcz
Alit Ożarów
2:1
Korona II Kielce
Sparta Kazimierza Wielka
3:2
Orlicz Suchedniów
Klimontowianka PBI Klimontów
2:1
Lubrzanka Kajetanów
Łysica Bodzentyn
0:2
Pogoń Staszów
Granat Skarżysko-Kamienna
0:3
GKS Rudki
Nida Pińczów
1:1
Zdrój Busko Zdrój
GKS Nowiny
3:1
Star Starachowice
Moravia Morawica
4:1
Neptun Końskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
2:0
Nida Pińczów
Zdrój Busko Zdrój
3:2
Klimontowianka PBI Klimontów
Orlicz Suchedniów
3:1
Alit Ożarów
Lubrzanka Kajetanów
3:3
Moravia Morawica
Spartakus Daleszyce
2:0
Sparta Kazimierza Wielka
Korona II Kielce
1:0
Łysica Bodzentyn
Wierna Małogoszcz
0:1
GKS Rudki
Neptun Końskie
2:0
GKS Nowiny
Star Starachowice
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
1:2
Spartakus Daleszyce
Sparta Kazimierza Wielka
2:5
Wierna Małogoszcz
Klimontowianka PBI Klimontów
1:1
Pogoń Staszów
Łysica Bodzentyn
2:1
Orlicz Suchedniów
Granat Skarżysko-Kamienna
6:0
Neptun Końskie
Nida Pińczów
1:3
Korona II Kielce
GKS Rudki
2:0
Star Starachowice
GKS Nowiny
6:0
Lubrzanka Kajetanów
Moravia Morawica
1:1
Zdrój Busko Zdrój
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
1:1
Moravia Morawica
Zdrój Busko Zdrój
1:0
GKS Nowiny
Orlicz Suchedniów
1:0
Nida Pińczów
Lubrzanka Kajetanów
1:4
Granat Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce
3:4
Łysica Bodzentyn
Sparta Kazimierza Wielka
1:1
Alit Ożarów
Korona II Kielce
4:1
Klimontowianka PBI Klimontów
Wierna Małogoszcz
1:4
Star Starachowice
Neptun Końskie
1:2
GKS Rudki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
2:5
Wierna Małogoszcz
Klimontowianka PBI Klimontów
- : -
Orlicz Suchedniów
Łysica Bodzentyn
0:3
Sparta Kazimierza Wielka
Granat Skarżysko-Kamienna
2:1
Zdrój Busko Zdrój
Nida Pińczów
3:4
Spartakus Daleszyce
GKS Rudki
1:0
Lubrzanka Kajetanów
GKS Nowiny
4:1
Pogoń Staszów
Star Starachowice
0:0
Neptun Końskie
Moravia Morawica
3:4
Korona II Kielce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
1:0
Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów
1:0
Łysica Bodzentyn
Zdrój Busko Zdrój
1:1
GKS Rudki
Orlicz Suchedniów
3:3
Moravia Morawica
Lubrzanka Kajetanów
0:2
Star Starachowice
Spartakus Daleszyce
0:3
Klimontowianka PBI Klimontów
Sparta Kazimierza Wielka
3:0
Nida Pińczów
Korona II Kielce
1:0
GKS Nowiny
Wierna Małogoszcz
3:3
Neptun Końskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Moravia Morawica
5:1
Spartakus Daleszyce
Klimontowianka PBI Klimontów
0:0
Sparta Kazimierza Wielka
Łysica Bodzentyn
0:0
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
1:1
Korona II Kielce
Nida Pińczów
0:2
Alit Ożarów
Neptun Końskie
5:1
Lubrzanka Kajetanów
GKS Rudki
2:0
Pogoń Staszów
GKS Nowiny
2:3
Orlicz Suchedniów
Star Starachowice
2:0
Zdrój Busko Zdrój
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
1:2
Star Starachowice
Alit Ożarów
1:0
Klimontowianka PBI Klimontów
Zdrój Busko Zdrój
1:2
Neptun Końskie
Orlicz Suchedniów
1:1
Granat Skarżysko-Kamienna
Spartakus Daleszyce
1:3
GKS Nowiny
Sparta Kazimierza Wielka
2:1
Moravia Morawica
Łysica Bodzentyn
1:1
Nida Pińczów
Korona II Kielce
1:2
GKS Rudki
Wierna Małogoszcz
4:1
Lubrzanka Kajetanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubrzanka Kajetanów
2:5
Zdrój Busko Zdrój
Klimontowianka PBI Klimontów
1:0
Łysica Bodzentyn
Granat Skarżysko-Kamienna
3:0
Spartakus Daleszyce
Nida Pińczów
3:1
Wierna Małogoszcz
Neptun Końskie
3:2
Pogoń Staszów
GKS Rudki
2:2
Orlicz Suchedniów
GKS Nowiny
3:0
Sparta Kazimierza Wielka
Star Starachowice
0:4
Korona II Kielce
Moravia Morawica
1:1
Alit Ożarów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
- : -
Lubrzanka Kajetanów
Alit Ożarów
- : -
GKS Nowiny
Orlicz Suchedniów
- : -
Star Starachowice
Spartakus Daleszyce
- : -
GKS Rudki
Sparta Kazimierza Wielka
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
- : -
Moravia Morawica
Korona II Kielce
- : -
Neptun Końskie
Wierna Małogoszcz
- : -
Zdrój Busko Zdrój
Nida Pińczów
- : -
Klimontowianka PBI Klimontów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Busko Zdrój
- : -
Pogoń Staszów
Lubrzanka Kajetanów
- : -
Korona II Kielce
Klimontowianka PBI Klimontów
- : -
Wierna Małogoszcz
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Alit Ożarów
Neptun Końskie
- : -
Orlicz Suchedniów
GKS Rudki
- : -
Sparta Kazimierza Wielka
GKS Nowiny
- : -
Łysica Bodzentyn
Star Starachowice
- : -
Spartakus Daleszyce
Moravia Morawica
- : -
Nida Pińczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Alit Ożarów
- : -
GKS Rudki
Orlicz Suchedniów
- : -
Lubrzanka Kajetanów
Spartakus Daleszyce
- : -
Neptun Końskie
Sparta Kazimierza Wielka
- : -
Star Starachowice
Klimontowianka PBI Klimontów
- : -
Moravia Morawica
Łysica Bodzentyn
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Korona II Kielce
- : -
Zdrój Busko Zdrój
Wierna Małogoszcz
- : -
Pogoń Staszów
Nida Pińczów
- : -
GKS Nowiny
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Busko Zdrój
- : -
Orlicz Suchedniów
Lubrzanka Kajetanów
- : -
Spartakus Daleszyce
Pogoń Staszów
- : -
Korona II Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Nida Pińczów
Neptun Końskie
- : -
Sparta Kazimierza Wielka
GKS Rudki
- : -
Łysica Bodzentyn
GKS Nowiny
- : -
Klimontowianka PBI Klimontów
Star Starachowice
- : -
Alit Ożarów
Moravia Morawica
- : -
Wierna Małogoszcz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Orlicz Suchedniów
- : -
Pogoń Staszów
Spartakus Daleszyce
- : -
Zdrój Busko Zdrój
Alit Ożarów
- : -
Neptun Końskie
Sparta Kazimierza Wielka
- : -
Lubrzanka Kajetanów
Klimontowianka PBI Klimontów
- : -
Granat Skarżysko-Kamienna
Łysica Bodzentyn
- : -
Star Starachowice
Wierna Małogoszcz
- : -
Korona II Kielce
Nida Pińczów
- : -
GKS Rudki
Moravia Morawica
- : -
GKS Nowiny
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Staszów
- : -
Spartakus Daleszyce
Zdrój Busko Zdrój
- : -
Sparta Kazimierza Wielka
Lubrzanka Kajetanów
- : -
Alit Ożarów
Granat Skarżysko-Kamienna
- : -
Moravia Morawica
Korona II Kielce
- : -
Orlicz Suchedniów
Neptun Końskie
- : -
Łysica Bodzentyn
GKS Rudki
- : -
Klimontowianka PBI Klimontów
GKS Nowiny
- : -
Wierna Małogoszcz
Star Starachowice
- : -
Nida Pińczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości